Imprezy okolicznościowe

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

Restauracja Marysin Dwór

Wesela

Wesele to uroczystość, która powinna pozostać w pamięci jako jedyne, niepowtarzalne wydarzenie, dlatego w trakcie przygotowań tak bardzo zależy nam, aby wyjątkowej uroczystości zapewnić jak najlepszą oprawę i serwis. Dołożymy wszelakich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych. Profesjonalna obsługa doradzi dowolną aranżację sali przy okrągłych lub prostokątnych stołach.
Bogate i wyselekcjonowane menu, specjalnie przygotowane przez Szefa Kuchni, zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta naszych Gości. Nowożeńcy w prezencie od Hotelu otrzymają klucze do komfortowego i przytulnego apartamentu na noc poślubną uświetnioną winem musującym i wykwintnym śniadaniem.

Komunie Św.

Co gwarantujemy m.in. w dniu Komunii św.:

  • profesjonalną obsługę
  • okolicznościową dekorację stołu i Sali wraz z elementami kwiatów żywych
  • *ogólnodostępną fontannę z czekoladą, owocami i ciasteczkami dla wszystkich Gości
  • * profesjonalna opieka animatorek nad dziećmi podczas komunii-zabawy i animacje dla dzieci
  • opiekę managera podczas imprezy

* (w wybrane weekendy)

Imprezy Okolicznościowe

Studniówki

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych ludzi. To uroczystość, która kończy i zaczyna pewne etapy na drodze kariery. Dzień tego Balu powinien być właściwie celebrowany oraz przygotowany z perfekcyjną dbałością o każdy szczegół. Bal ten to ostatni moment na beztroską zabawę przed najważniejszym egzaminem w życiu. Dla tysięcy maturzystów to także chwile, które w pamięci pozostaną przez całe życie.
Świadomi wyjątkowości tego wydarzenia oraz bogaci w ponad 15 letnie doświadczenie serdecznie zapraszamy do organizacji tego niepowtarzalnego balu w Hotelu Marysin Dwór.

Wigilie

Staropolskim zwyczajem Marysin Dwór zaprasza na firmowe spotkania wigilijne dla Pracowników lub Klientów Państwa Firmy.
Przedświąteczny czas to doskonała chwila na spotkanie poza Firmą, gdy w intymnym nastroju możemy poznać się bliżej z Pracownikami lub Klientami, złożyć sobie życzenia, wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole, obdarować się prezentami...
Atmosfera naszego obiektu, wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, tradycyjne potrawy wigilijne, miła obsługa dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń, które pozwolą zintegrować Firmę lub zacieśnić współpracę z Klientami.