Restauracja

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj
Restauracja

Nazwa Dwór obliguje Nas do iście dworskiego przyjęcia każdego Gościa, kultywowania polskich tradycji, w tym przede wszystkim tak mocno osadzonej staropolskiej gościnności.
Sama nazwa "Marysin Dwór" wywodzi się od pierwszej właścicielki obiektu, rodowitej góralki Marii, która za miłością swojego życia przywędrowała do stolicy Śląska.
W restauracji jak i w całym obiekcie wykorzystano bele drewniane ze starego 130 letniego młyna jak i 100 letnich budynków mieszkalnych. Tworząc i projektując wnętrza starano się utrzymać przywiązanie do staropolskiej kultury jednocześnie łącząc ją z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Menu

Najważniejsza w naszej Restauracji jest kuchnia - wykwintna, polska czy europejska. Niech za dowód na to, że traktujemy ją z należytym szacunkiem posłużą choćby niektóre nazwy serwowanych dań: Wędzona pierś gęsia z sałatką frisse i rukolą, vinegrette malinowym i płatkami sera pecorino; Pierożki ravioli faszerowane szpinakiem, ricottą i borowikami w sosie pomidorowym; Delikatny mus serowy z białą czekoladą, truskawkami i owsianymi chrupkami....

Imprezy okolicznościowe

Każda uroczystość powinna pozostać w pamięci jako niepowtarzalne wydarzenie, dlatego w trakcie przygotowań tak bardzo zależy nam, aby wyjątkowej uroczystości zapewnić jak najlepszą oprawę i serwis. Profesjonalna obsługa doradzi dowolną aranżację sali. Bogate i wyselekcjonowane menu, specjalnie przygotowane przez Szefa Kuchni, zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta naszych wymagających Gości.

Restauracja Marysin Dwór